Pielgrzym-Paulo Coelho

Tutaj możecie wyrazić opinię o książkach które waszym zdaniem nie są warte przeczytania lub które rozczarowały was.

Moderator:Global Moderator

piotrmichal
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:19 cze 2013, 15:03
Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: piotrmichal » 19 cze 2013, 16:07

Wiem, że być może większość osób uzna, że żartuje, ale Pielgrzym bardzo mnie zawiódł. Czytając Alchemika bardzo podobało mi się podejście autora, jego przemyślenia. Pielgrzym  w połowie okazał się bajką dla dzieci, a autor piszę trochę pod publikę. Jeśli ktoś chce poczytać o takich życiowych przemyśleniach polecam Murakamiego, mi bardzo podszedł do gustu.

rafman
Nowy
Nowy
Posty:9
Rejestracja:13 sie 2013, 22:45

Odp: Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: rafman » 14 sie 2013, 17:05

No cóż mogę tylko potwierdzić, to że książka nie jest tak bardzo wciągająca jak np. Alchemik. Trzeba mieć na uwadze, to że jest to trzecia książka napisana przez Coelho. Czytałem ją bez większego zaangażowania i chyba jej do końca nie zrozumiałem. Nie wiem, czy po prostu nie chciałem jej zrozumieć, czy była ona, aż tak bardzo nudna, że nie chciało mi się jej nawet w minimalnym stopniu zrozumieć. W każdym bądź razie, książka jest słaba.

LeBron James
Nowy
Nowy
Posty:9
Rejestracja:17 sie 2013, 15:19

Odp: Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: LeBron James » 29 sie 2013, 13:02

Muszę się zgodzić z przedmówcami, książka którą trudno do końca zrozumieć i mi także nie przypadła do gustu, również nie polecam.

Okazzi
Nowy
Nowy
Posty:13
Rejestracja:02 paź 2013, 20:25

Odp: Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: Okazzi » 07 paź 2013, 20:03

Musiałem dopiero dowiedzieć się coś o tej książce, żeby móc wysunąć swoją opinię i niestety muszę się zgodzić. Mogłoby się wydawać, że autor będzie trzymał w utworze pewną 'tendencję', a tu jakby jej brakuje. Niestety nie czaruje mnie ona niczym szczególnym. Nie znaczy to jednak, że nie polecam książek tego autora ;)

Cashu
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:14 paź 2013, 21:27

Odp: Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: Cashu » 14 paź 2013, 22:10

Wydaje mi się, że trochę przesadzacie. Książka ma swój urok i według mnie trzeba umieć go odnaleźć, ale tu na pewno liczy się indywidualny gust czytelnika. Jak dla mnie nie jest to utwór olśniewający, ale da się na niego patrzeć i czytać, po cichu można nawet polecić. ;)

ballerina89
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:09 lis 2018, 10:13

Odp: Pielgrzym-Paulo Coelho

Post autor: ballerina89 » 09 lis 2018, 10:23

A cokolwiek tego autora jest warte przeczytania? Kupiłam kiedyś Walkirie i tego się czytać nie dało.........
Drogeryjne kremy przeciwzmarszczkowe nie działają? Sprawdź jakie kremy wybierać! http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kied ... -i-co.html

ODPOWIEDZ