Czy warto kupić?

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Kobo

Moderator:Global Moderator

Beata90
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:28 lut 2013, 20:28
Czy warto kupić?

Post autor: Beata90 » 28 lut 2013, 20:39

Zastanawiam się nad kupnem czytnika Kobo Touch. Kusi mnie jego sześciocalowy wyświetlacz oraz wejście na kartę SD. Czy waszym zdaniem opłaca się go kupować czy lepiej poszukać czegoś lepszego?

piotrmichal
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:19 cze 2013, 15:03

Odp: Czy warto kupić?

Post autor: piotrmichal » 21 cze 2013, 13:42

Testowałem Kobo przez kilka dni, większych zastrzeżeń nie można mieć.  Może spokojnie rywalizować  z Kindle touch i nie jestem pewien czy kolega z Amazona by okazał się lepszym

jablek91
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:22 cze 2013, 15:00

Odp: Czy warto kupić?

Post autor: jablek91 » 22 cze 2013, 15:38

Posiada go moją żona, więc coś o nim wiem. Kobo to czytnik wart swojej ceny, żona nie miała nigdy z nim problemu. Czytnik  technologię na ekranie E Ink Pearl wykorzystuje technologie zForce Infrared Touch, która wytwarza powierzchnię dotykową. Tylko klasowe czytniki mogą się tym pochwalić. Korzystanie z prostych stron onete, wp  też jak najbardziej na plus. Jeśli bym kupował czytnik wybrał bym Kindle Amazona, jednak jeśli chodzi o cena a jakość to chyba jednak Kobo wygrał by te starcie.

Awatar użytkownika
007
Nowy
Nowy
Posty:47
Rejestracja:25 sty 2013, 13:33

Odp: Czy warto kupić?

Post autor: 007 » 26 cze 2013, 07:51

Tylko problem w tym, że chcąc kupić w Polsce taki czytnik, można napotkać na jeden problem. .... Nie można go oficjalnie kupić (przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Zostaje tylko aukcja lub znajomi (lub rodzina) w USA ;) Ale zgadzam się, czytnik jak najbardziej w porządku. Gdyby tylko był dostępny w każdym zakątku świata, to mógłby popsuć trochę "krwi" Kindlowi :D

Timothyenago
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:27 sty 2019, 10:53
Lokalizacja:Denmark
Kontakt:

Czy warto kupic

Post autor: Timothyenago » 04 lut 2019, 18:22

ja mam taki sam problem ale teraz wiem ze warto to kupic kupie jeszcze dzies przez allegro

ODPOWIEDZ