PocketBook 622 Touch

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Pocketbook

Moderator:Global Moderator

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24
PocketBook 622 Touch

Post autor: admin » 24 sty 2013, 08:17

Czytnik 622 Touch posiada ekran dotykowy z technologią multitouch. Dodatkowo posiada moduł WiFi - można przeglądać w nim strony internetowe (poprzez wbudowaną przeglądarkę). Czytnik można nabyć w sklepach rtv lub na aukcjach internetowych.



Obrazek


Specyfikacja techniczna:
Ekran w technologi E-ink Pearl
Przekątna ekranu: 6''
Rozdzielczość: 800x600, 16 odcieni szarości
Waga: 195 g
Rozmiar: 175x114.5x9.5 mm (wys x szer x gł)
Obsługiwane formaty: EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR
Pamięć: 2Gb
Komunikacja: WiFi
Slot pamięci: microSD do 32Gb
Inne:  synteza mowy TTS, przeglądarka internetowa, czytnik RSS, aplikacje(szachy, sudoku, wąż)
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

dżoana
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:50
Rejestracja:26 sty 2013, 14:46

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: dżoana » 28 sty 2013, 15:05

Czy jest gdzieś taki czytnik tylko w innej wersji kolorystycznej? Jak dla mnie to biały jest nie praktyczny.

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: Kaśka » 28 sty 2013, 20:16

[quote="dżoana"]
Czy jest gdzieś taki czytnik tylko w innej wersji kolorystycznej? Jak dla mnie to biały jest nie praktyczny.
[/quote]

Proszę bardzo: http://www.ceneo.pl/16424615. Chwila szukania nie boli. Byłam/jestem w posiadaniu tego czytnika i polecam ten model dla średnio-zaawansowanych. Nic dodać nic ująć, wygodny i sprawny. :)

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: hertia » 16 lut 2013, 14:09

Bardzo polecam ten czytnik jest dotykowy ma czytelne ikony ale  tez duże i wygodne klawisze. Działa dość płynie ale można zauważyć znaczące spowolnienie podczas otwierania nowych książek może trochę drażnić opcja regulacji parametrów tekstu. Ogólnie najlepszy z czytników jakie miałem.

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: admin » 20 lut 2013, 12:23

No widzisz Hertia, narzekasz na to że nie ma dotyku w kobo, a tu proszę - zadowolony jesteś z przycisków ;) Jak pisałem w Kobo, kwestia dotyku nie jest sprawą pierwszoplanową w czytnikach. :)
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: kokonut » 21 lut 2013, 10:01

Oglądałem czytnik wczoraj w sklepie i trochę się nim pobawiłem - akurat był naładowany i udostępniony. Wygląda solidnie - jednak nie trzyma się go pewnie w ręce jak Kindle Paperwhite. Jest troszkę (tak mi się wydaje) cięższy - ale to nie przeszkadza. Czcionka wyraźna bardzo dobrze wygląda. Odświeżanie strony - w mojej opinii nieco wolniejsze niż w Kindlu - jednak to kwestia przyzwyczajenia (na co dzień używam Kindle, więc do niego porównuje). Ogólnie - pozytywne wrażenia. Podsumowując - macie zamiar kupić - nie zawiedziecię się.
Takie oto moje wrażenia na gorąca :D

pozdrawiam
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: PocketBook 622 Touch

Post autor: hertia » 21 lut 2013, 14:55

[quote="admin"]
No widzisz Hertia, narzekasz na to że nie ma dotyku w kobo, a tu proszę - zadowolony jesteś z przycisków ;) Jak pisałem w Kobo, kwestia dotyku nie jest sprawą pierwszoplanową w czytnikach. :)
[/quote]

Może masz racje ale jednak ekran dotykowy:) przewyższ czy są wygodne przyciski i dobrze oznaczone czy ich po prostu nie ma;/ może to przyzwyczajenie od telefonu

ODPOWIEDZ