Pocketbook - opinie

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Pocketbook

Moderator:Global Moderator

Major
Nowy
Nowy
Posty:15
Rejestracja:17 lut 2013, 11:33
Pocketbook - opinie

Post autor: Major » 21 lut 2013, 12:23

Jakie są wasze opinie na temat Pocketbook'a? Jak się sprawuje w użyciu? Na jak długo starcza wam bateria?

Ciekawostką jest, że Pocketbook jest produktem Ukraińskim, a siedziba firmy znajduje się w Kijowie.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: kokonut » 23 kwie 2013, 12:02

Oooo, no to nieźle. Nie spodziewałem się tego. Ja ze swojej strony powiem, że czytniki mają bardzo przyzwoite (dużo lepsze niż niemiecki OYO). Brawa dla Panów z za wschodniej granicy :D
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: reader » 24 kwie 2013, 14:17

Ile to człowiek może się dowiedzieć ;) To również dotyczy Vedii, bądź co bądź ;) ale to produkt polski ;) Obecnie technologia jest tak tani i powszechna, że wystarczy dobry design i chińczycy wszystko wyklepią za grosze :D

piotrmichal
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:19 cze 2013, 15:03

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: piotrmichal » 21 cze 2013, 13:48

Ukraiński sprzęt cyfrowy jednak kojarzy mi się z jakimś bazarowym złomem. Jednak Pocketbook jest dobrym produktem posida dobre wsparcie pdf( tryb reflow, możliwość ustawienia czcionki).  Powiedział bym, że z tym dużo lepiej radzi sobie niż np Kindle Touch

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: kokonut » 22 cze 2013, 12:45

I tak producenci dodają pdf tylko po to, żeby ładnie wyglądało w specyfikacji. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie czytał plików pdf na czytniku! ;)
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

jablek91
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:22 cze 2013, 15:00

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: jablek91 » 24 cze 2013, 17:34

Tego nie był bym pewien, przecież wiele ebooków jest własnie w tej wersji, a za pomocą programów łatwiej przerobić pdf na mniejszy ekran niż na inny format. Gdy pdf zawiera jakieś wzory staje się to wręcz nie możliwe.

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Pocketbook - opinie

Post autor: reader » 11 lip 2013, 13:30

jablek91, przecież pdf to, nie jest format tekstowy. W pdf możesz zapisać wszystko co może być wydrukowane np. tekst, grafikę itp. I co ma tu ekran do rzeczy? To nie ma znaczenia czy będziesz miał ekran 2'', 5'' czy 20''. Wszędzie będzie wyglądał tak samo taki plik.

Tak czy inaczej, pliki pdf nie jest tak łatwo przerobić na wersję mobilną (mobi, ebook czy azf). Mi się nie udało jeszcze przerobić takiego pliku, żeby w 100% mieć w formacie mobi.

ODPOWIEDZ