PER3464B

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Prestigio

Moderator:Global Moderator

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24
PER3464B

Post autor: admin » 23 sty 2013, 19:36

Czytnik Prestigio PER3464B posiada wbudowany głośnik oraz 4 Gb wbudowanej pamięci. Czytnik posiada slot kart microSD. Do zalet należy zaliczyć mnogość formatów jakie czytnik potrafi odtworzyć. Dostępny w sklepach rtv oraz na aukcjach internetowych.




Obrazek


Specyfikacja techniczna:
Ekran w technologi E-ink Pearl
Ekran dotykowy: nie
Przekątna ekranu: 6''
Rozdzielczość: 800x600, 16 odcieni szarości
Waga: 170 g
Rozmiar: 113.8x175x8.8 (wys x szer x gł)
Obsługiwane formaty: ePub, PDF, TXT, CHM, HTML, FB2, JPEG, GIF, PNG, BMP, MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, FLAC
Pamięć: 4Gb
Komunikacja: -
Slot pamięci: MicroSD do 32Gb
Inne: wbudowany głośnik, możliwość słuchania muzyki podczas czytania
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

dżoana
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:50
Rejestracja:26 sty 2013, 14:46

Odp: PER3464B

Post autor: dżoana » 28 sty 2013, 15:46

Jak wgrać muzykę do tego czytnika? Wygląda na całkiem niezły. Parametry też w porządku.

blejtram
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:03 lut 2013, 11:35

Odp: PER3464B

Post autor: blejtram » 03 lut 2013, 11:42

Witam
Właśnie kupiłem ten czytnik..pierwsze wrażenia -ok.
Cena-jakość, nic lepszego raczej nie znajdzie się.
Teraz w Auchan jest chyba w promocji za 289 PLN

Awatar użytkownika
tbomb
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:24 sty 2013, 20:44

Odp: PER3464B

Post autor: tbomb » 02 mar 2013, 14:38

Dziś miałem okazję zapoznać się z tym czytnikiem. I naprawdę mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że będzie, aż tak wąski (ma kilka milimetrów grubości). Czytnik bardzo lekki. Wyświetlacz czytelny, bardzo ładnie wyglądają litery (ostre). Jedynym mankamentem jaki zauważyłem, to jakość przycisków. Wyglądają na solidne - a jednak takie nie są. Nie wiem, może ja trafiłem taki egzemplarz, ale wyglądały tak jakby miały zaraz wypaść z obudowy. Pod naciskiem deformowały się (mniej plastiku dali na przyciski). To takie moje  doświadczenia z tym czytnikiem. Ogólnie bardzo fajny lekki i poręczny - jednak te przyciski...

gal_anonim
Nowy
Nowy
Posty:33
Rejestracja:29 sty 2013, 00:06

Odp: PER3464B

Post autor: gal_anonim » 06 mar 2013, 09:50

No to świetnie, że się podzieliłeś swoimi uwagami. Ja ze swojej strony mogę dodać, że czytnik posiada bardzo fajne i funkcjonalne menu (pobawiłem się tym czytnikiem w Auchan). Co do gabarytów - to fakt - bardzo cieniutki - smukły czytnik, lekki, miły w dotyku (dobrze dobrane materiały wykorzystane do wykonania). Jak ktoś miałby więcej styczności - napiszcie jak się spisuje ten czytnik - bo pozycja naprawdę warta uwagi.

ODPOWIEDZ