Grykowski - Piąty Anioł

Tutaj możecie wyrazić opinię o książkach które waszym zdaniem nie są warte przeczytania lub które rozczarowały was.

Moderator:Global Moderator

Anna
Nowy
Nowy
Posty:14
Rejestracja:04 lut 2013, 11:28
Grykowski - Piąty Anioł

Post autor: Anna » 12 lut 2013, 13:40

Niestety byłam rozczarowana i zastanawiałam się czy ją dokończyć. Dokończyłam, bo liczyłam, że może coś sie poprawi. Książka na bazie popularności Kodu Da Vinci i ogólnie templariuszy... niestety oprócz dobrego pomysłu jakoś nic wartościowego nie wniosła

Patrycja
Nowy
Nowy
Posty:17
Rejestracja:04 lut 2013, 11:41

Odp: Grykowski - Piąty Anioł

Post autor: Patrycja » 12 lut 2013, 16:59

Też to czytałam, mam jednak trochę odmienne zdanie, weź pod uwagę, że akcja książki dzieje się w świecie wymyślonym przez autora (nie było pogromu templariuszy, Filip Piękny umiera, podobnie jak jego dzieci oprócz potomka chorego psychicznie - który zostaje królem).

Misiolek
Nowy
Nowy
Posty:30
Rejestracja:19 lut 2013, 08:59

Odp: Grykowski - Piąty Anioł

Post autor: Misiolek » 28 lut 2013, 15:48

A ostatnio coraz więcej jest książek które krytykują kościół i opisują wszelakie spiski zaczynając od "Kod Da Vinci" może coś w tym jest? Kościół w średniowiecznej Europie był najpotężniejszym zwierzchnikiem chrześcijaństwa wiec co nie co na pewno ma do ukrycia... 

vpeersz
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:02 kwie 2013, 16:35

Odp: Grykowski - Piąty Anioł

Post autor: vpeersz » 02 kwie 2013, 17:33

Miałem się wziąć za czytanie tego tytułu ale już nie pierwszy raz spotykam się z tak nieprzychylną opinią. Może wypowie się ktoś jeszcze na ten temat? Chyba sobie odpuszczę na rzecz jakiś lepszych dzieł.

ODPOWIEDZ