polskie romanse

Tutaj możecie wyrazić opinię o książkach które waszym zdaniem nie są warte przeczytania lub które rozczarowały was.

Moderator:Global Moderator

Awatar użytkownika
mila-mila1
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:20 mar 2018, 11:18
Lokalizacja:Sopot
polskie romanse

Post autor: mila-mila1 » 20 mar 2018, 11:21

Po co czytać po raz kolejny ten sam schemat?
Przecież to bzdura! ???
Zanim jeszcze weźmie się książkę Michalak do ręki, już wiadomo, jak się skończy. Czy inna Grochola.
Mamy dobrych pisarzy, ale nie kobiety piszące dla kobiet. Niestety. Jakie są wasze odczucia?
Polecam na cellulit! https://vialise.pl/

Awatar użytkownika
Abouraa
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:05 cze 2018, 15:45

Odp: polskie romanse

Post autor: Abouraa » 05 cze 2018, 15:51

Nie no Grochola jest bardzo kiepska moim zdaniem :D Już lepiej poczytać kryminały Chmielewskiej ale te stare
Dowiedz się więcej o zagrożeniach stosowania Izotek na http://cera-tlusta-pielegnacja.pl/kurac ... em-izotek/

Awatar użytkownika
ranarey
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:05 cze 2018, 11:28

Odp: polskie romanse

Post autor: ranarey » 11 cze 2018, 15:51

Mam podobne wrażenia. Spotkałam się z tym też w przypadku książek fantasy - strasznie podobne i niepraktyczne. Na pewno nie są to książki, które można zaliczyć do zbioru ambitnych. Czego się z nich dowiadujemy? Że fikcyjny mąż wyjechał, zostawił dzieci i już ich nie zastał? Że na innej planecie jest inny gatunek, który chce zmienić prawa fizyki i pozbyć się prawa grawitacji? Podobne scenariusze można wymyślać leżąc z zamkniętymi oczami na łóżku. Żeby nie być gołosłownym, sprawdźcie książkę pt. Długa Wojna. Ja osobiście odpuściłam sobie po 25 stronach.
Jak ktoś chce podyskutować o ciekawej literaturze to pisać na PW.

Henryrah
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:05 mar 2019, 05:11
Lokalizacja:Sri Lanka

polskie romanse

Post autor: Henryrah » 18 mar 2019, 14:20

Pierwsza mam, faktycznie bardzo ciekawa. Ale drugiej juz nie. Jakis nowy nabytek czy kilkuletni?

ronaldzoria
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:12 kwie 2019, 04:21

polskie romanse

Post autor: ronaldzoria » 14 kwie 2019, 00:56

no z tym bym polemizowa?a... no ale nie czyta??m rzadnych statystyk na ten temat, wiec moja odpowied? jest tylko moim przypuszczeniem...

ODPOWIEDZ