Dobre książki - literatura faktu

Tutaj możecie dyskutować o wszystkim co nie koniecznie związane jest z e-czytaniem. Taki mały Hyde-Park.

Moderator:Global Moderator

Awatar użytkownika
brooke
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:04 wrz 2018, 13:42
Lokalizacja:Poland
Dobre książki - literatura faktu

Post autor: brooke » 04 wrz 2018, 13:45

Hej wszystkim
Interesują mnie dobre książki - literatura faktu - moga być do reportaze, wywiady rzeki itd. Macie jakieś propozycje?
Ostatnio czytałam książke K. Bondy o polskich morderczyniach. Wciągająca i fascynująca.
just me, myself & I

bartek
Nowy
Nowy
Posty:7
Rejestracja:08 lis 2018, 08:59

Odp: Dobre książki - literatura faktu

Post autor: bartek » 08 lis 2018, 09:11

Taka zabawna historia - Krzysztof Kowalewski wywiad rzeka - całkiem przyjemna książka jeżeli lubisz takie wywiady.
Z innych to np. Dżentelmen w Moskwie Towlesa Amora.

ballerina89
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:09 lis 2018, 10:13

Odp: Dobre książki - literatura faktu

Post autor: ballerina89 » 09 lis 2018, 10:31

[quote="brooke"]
Hej wszystkim
Interesują mnie dobre książki - literatura faktu - moga być do reportaze, wywiady rzeki itd. Macie jakieś propozycje?
Ostatnio czytałam książke K. Bondy o polskich morderczyniach. Wciągająca i fascynująca.
[/quote]

Chciałam przeczytać tą książkę Bondy. Lubie takie reportaże. Polecam mega książki Justyny Kopińskiej. Świetna dziennikarka. :)
Drogeryjne kremy przeciwzmarszczkowe nie działają? Sprawdź jakie kremy wybierać! http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kied ... -i-co.html

Timothyenago
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:27 sty 2019, 10:53
Lokalizacja:Denmark
Kontakt:

Dobre ksiazki literatura faktu

Post autor: Timothyenago » 01 lut 2019, 20:13

Jakie ksiazki najchetniej czytacie? Lubicie literature fantasy? Zafascynowala mnie ostatnio tworczosc tej pisarki link widoczny dla zalogowanych Uzytkownikow. Mozecie mi polecic jeszcze jakies inne ciekawe ksiazki fantasy?

byronAbile
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:02 maja 2019, 19:20

Dobre ksiazki literatura faktu

Post autor: byronAbile » 03 maja 2019, 22:37

Brzmi zachecajaco. Polecilabys go swojej najlepsze przyjaciolce? Ja szukam ksiazki dla bliskiej osoby....

P.S.

Uslyszalm ostatnio jeszcze dobre opinie na temat bajek terapeutycznych. Poradnik lepszy czy bajki? Znasz sprawe/temat?

ODPOWIEDZ