Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny

Tutaj możecie dyskutować o wszystkim co nie koniecznie związane jest z e-czytaniem. Taki mały Hyde-Park.

Moderator:Global Moderator

Awatar użytkownika
compa83
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:28 paź 2017, 16:50
Kontakt:
Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny

Post autor: compa83 » 28 paź 2017, 16:51

Mowicie o tym ze pragniecie normalnego faceta ( wrazliwego , dobrego itp. ble ble ble ble) a po przeczytaniu waszych wpisow to okazuje sie ze 90 % z was marzy o gosciu co bedzie wami pomiatal , olewal , traktowal jak szmate - jednym slowem chcecie chama bo ten dobry jest za nudny. Macie jakas dziwna definicje normalnosci albo moze teraz sa takie normy. W takim razie powinienem sie leczyc. Napiszcie jakiego mezczyzne chcecie naprawde.

Awatar użytkownika
psiankabiala
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:21 mar 2018, 11:44
Lokalizacja:Warszawa

Odp: Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny

Post autor: psiankabiala » 22 mar 2018, 12:58

szukając "normalnego" faceta proponuję zacząć od siebie. Zapytaj się siebie czy jestem warta tej "normy". No właśnie - co to znaczy być normalnym? Trochę mi to kojarzy się z ideałami, których przecież nie ma. Każdy jest niepowtarzalny, najważniejsze - nie robić krzywdy sobie ani innym. Reszta to kwestia akceptacji dla drobnostek bądź jej braku...

serio
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:24 lip 2018, 12:55

Odp: Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny

Post autor: serio » 24 lip 2018, 20:33

Nie ma czegoś takiego  jak definicja normalności ;)
Sprawdź jaki środek jest najlepszy na trądzik różowaty https://vitalia.pl/forum10,988070,0_Tra ... erose.html

SantaSanta
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:09 sie 2018, 12:30
Lokalizacja:Katowice
Kontakt:

Odp: Mozecie mi podac definicja normalnego mezczyzny

Post autor: SantaSanta » 09 sie 2018, 12:39

Coś mi się wydaje że tu mamy świetny przykład incela w swoim naturalnym środowisku - wannie własnych łez, bo przecież to on jest tym dobrym a nie te <tu wrzuć pełno przekleństw i wyzwisk> kobiety. Pewnie kolego, to ty jesteś ten dobry  8)
Ebooki muszą być ciężkie, bo w nich jest cały mój świat

ODPOWIEDZ