Gry Android

Tutaj możecie dyskutować o wszystkim co nie koniecznie związane jest z e-czytaniem. Taki mały Hyde-Park.

Moderator:Global Moderator

reset
Nowy
Nowy
Posty:13
Rejestracja:30 lip 2013, 09:56
Gry Android

Post autor: reset » 15 wrz 2014, 07:25

Zadam dość kuriozalne pytanie, ale tak z ciekawości zadam. Próbowaliście instalować jakieś gry na czytniki z systemem Android? Czy w ogóle da się grać na takim sprzęcie?

Awatar użytkownika
007
Nowy
Nowy
Posty:47
Rejestracja:25 sty 2013, 13:33

Odp: Gry Android

Post autor: 007 » 16 wrz 2014, 12:42

Osobiście nie widziałem gry pracującej na czytniku ale programy np. do nawigacji widziałem. Jak wiesz odświeżanie nie należy do najszybszych ale jak nie przeszkadza nam "ghosting" to można używać takich aplikacji. Ale gry, to już inna bajka - tam odświeżanie jest na poziomie minimum 24fps (np. gry akcji, wyścigowe), ale dla gier planszowych - jak najbardziej czytnik się nadaje.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Gry Android

Post autor: kokonut » 03 lis 2014, 22:13

Odkopie temat :D Ostatnio bawiłem się trochę Nookiem - można powiedzieć, że tajemnic pod obudową nie ma dla mnie :D Testowałem nawigacje i jakąś taką grę co się spadochroniarzem lądowało udało mi się uruchomić. Powiem, że byłem mile zaskoczony. Co prawda nie było 25 kl/s, ale i tak w miarę dało się patrzeć na ten ekran przy tak dynamicznym ekranie :D
Więc odpowiedź jest taka, że da się zagrać - oczywiście na upartego :)
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

ODPOWIEDZ