Co sądzicie o konkursach?

Tutaj możecie dyskutować o wszystkim co nie koniecznie związane jest z e-czytaniem. Taki mały Hyde-Park.

Moderator:Global Moderator

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24
Co sądzicie o konkursach?

Post autor: admin » 30 sty 2013, 14:27

Witam.

Czy chcielibyście, aby na forum pojawiały się konkursy? Np. cykliczne konkursy w których będziecie mogli dostać książki e-book czy okazjonalne gdzie do wygrania może być e-czytnik? Jeżeli macie inne pomysły, piszcie w tym wątku. Na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

pozdrawiam.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

bookworm
Nowy
Nowy
Posty:24
Rejestracja:24 sty 2013, 07:30

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: bookworm » 30 sty 2013, 14:36

Może być. Ja bym zrobił na najlepszą recenzję książki :D
To by mogło być ciekawe. Powiedzmy, że z całego tygodnia zbierzemy recenzje i założymy ankietę gdzie będziemy mogli głosować. I tak po każdej ankiecie autor zbiera punkty i dostaje e-booka (książkę). Potem punkty sumujemy i do wygrania może być czytnik ebook? I konkurs masz mr. Admin :D

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: Kaśka » 30 sty 2013, 16:45

[quote="admin"]
Witam.

Czy chcielibyście, aby na forum pojawiały się konkursy? Np. cykliczne konkursy w których będziecie mogli dostać książki e-book czy okazjonalne gdzie do wygrania może być e-czytnik? Jeżeli macie inne pomysły, piszcie w tym wątku. Na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

pozdrawiam.
[/quote]

Pomysł z konkursami jest jak najbardziej trafiony. Jak wiadomo takie eventy przyciągają masę ludzi na forum, więc może tak na początek konkurs na 'propagowanie' ? Kto zwerbuje najwięcej ludzi na forum wygra e-book :). Oczywiście nie chodzi mi tu o multikonta!

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: kokonut » 30 sty 2013, 17:39

No proszę. Nowe forum a już konkursy ;) Popieram Kaśkę. Jednak co Admin proponuje też jest niezłym pomysłem. Dodałbym do tego też recenzje sprzętu :D
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

Awatar użytkownika
busia
Nowy
Nowy
Posty:44
Rejestracja:24 sty 2013, 10:51

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: busia » 30 sty 2013, 21:00

No, no,  no. Czekamy więc na pierwszy konkurs :D Z chęcią wezmę udział :)

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: admin » 30 sty 2013, 22:00

Cieszę się, że podoba wam się taka inicjatywa. Liczę na to, że weźmiecie udział w ankiecie. Wspólnie wybierzcie czytnik
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

Martynkaa
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:30 sty 2013, 17:36

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: Martynkaa » 31 sty 2013, 16:03

Widzę, że admin nie próżnuje i poważnie traktuje swoje forum. Nie spodziewałam się takiej inicjatywy tuż po starcie forum. Bardzo dobry pomysł, na pewno przyciągnie masę nowych osób. Oczywiście zamierzam wziąć udział w konkursie. Może uda się wygrać. :)

gal_anonim
Nowy
Nowy
Posty:33
Rejestracja:29 sty 2013, 00:06

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: gal_anonim » 02 lut 2013, 13:54

Czekamy na bliższe informacje :D

Awatar użytkownika
tbomb
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:24 sty 2013, 20:44

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: tbomb » 04 lut 2013, 11:29

Ja bardzo chętnie wezmę udział w takim konkursie. Z mojej strony pomysł z recenzjami byłby odpowiedni tzn. użytkownik z największą ilością recenzji na koncie  wygrywa. Z drugiej strony - ktoś musiałby sprawdzać sens takiej recenzji. Ale to chyba samo wyjdzie, po przeczytaniu każdy będzie się mógł wypowiedzieć :D
Wszystko zależy od organizatora :) Ja swój pomysł dałem jakby co :D

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: admin » 04 lut 2013, 13:47

Najbardziej podoba mi się pomysł tbomb. Skonstruuje jakiś regulamin i zaczynamy. Przypominam, że mimo braku oficjalnego startu konkursu - możecie wybierać jaki czytnik chcielibyście wygrać. Zapraszam do ankiety.

pozdrawiam
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

Awatar użytkownika
007
Nowy
Nowy
Posty:47
Rejestracja:25 sty 2013, 13:33

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: 007 » 07 lut 2013, 12:31

No to czekamy :D Jak nie piszę recenzji tak teraz napisze --- a co ;)

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: hertia » 18 lut 2013, 11:45

Można by zorganizować taki konkurs kto napisze najlepszą recenzje lub przyciągnie więcej użytkowników na forum. W sumie można by zacząć jakoś promować forum ?

Awatar użytkownika
tbomb
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:24 sty 2013, 20:44

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: tbomb » 18 lut 2013, 20:51

Otóż, każdy pomysł jest dobry :)

Awatar użytkownika
Marcin01
Nowy
Nowy
Posty:32
Rejestracja:17 lut 2013, 08:07

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: Marcin01 » 19 lut 2013, 13:50

[quote="tbomb"]
Ja bardzo chętnie wezmę udział w takim konkursie. Z mojej strony pomysł z recenzjami byłby odpowiedni tzn. użytkownik z największą ilością recenzji na koncie  wygrywa. Z drugiej strony - ktoś musiałby sprawdzać sens takiej recenzji. Ale to chyba samo wyjdzie, po przeczytaniu każdy będzie się mógł wypowiedzieć :D
Wszystko zależy od organizatora :) Ja swój pomysł dałem jakby co :D
[/quote]

No ten pomysł byłby najbardziej odpowiedni na konkurs tylko kto by oceniał takie recenzje? Admin forum czy użytkownicy wszystko w gestii organizatora.

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Co sądzicie o konkursach?

Post autor: admin » 20 lut 2013, 07:20

Oczywiście, że głosowanie użytkowników. Pamiętajcie do końca Lutego wybieracie model jaki będzie nagrodą. A potem sprecyzujemy dokładnie zasady :D
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

ODPOWIEDZ