Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Tutaj możecie podyskutować o wyborze swojego e-czytnika. Jaką firmę wybrać, jaka technologia będzie dla Ciebie najlepsza E-ink czy TFT. W dziale tym dyskutujemy tylko ogólnie e-ink czy TFT. W działach o E-Papierze lub TFT są wątki już do konkretnych technologi.

Moderator:Global Moderator

EdocSil21
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:16 paź 2014, 23:27
Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: EdocSil21 » 16 paź 2014, 23:29

Witam!
Jestem zainteresowany kupnem pierwszego czytnika, a w doborze najważniejsza jest dla mnie cena, jak i fakt, żeby w czytniku dostępne były różne słowniki (niemiecko- polski, angielsko- polski) dostępne po kliknięciu na słowo. Ponadto chodzi mi o czytniki z opcją wrzucania sprawdzanych słów do schowka, czyli wspomnianego vocabulary buildera. W związku z powyższym raczej musi to być czytnik dotykowy; nie zależy mi na dużej rozdzielczości, dostępie do neta, podświetleniu, mile widziane za czytanie wielu formatów. Z góry dziękuję za sugestie :)

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: reader » 18 paź 2014, 14:13

Witaj,

Najlepszy byłby z systemem Androida - któryś z Onyxów - najtańsza opcja i czytają wiele formatów książek. Nie warto interesować się kindlami. Na czytniki z androidem możesz pobierać aplikacje z google play - chociaż też nie wszystkie. 

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: kokonut » 22 paź 2014, 07:51

Jeszcze PocketBook może być alternatywą. Szukaj przede wszystkim czytników z Androidem taj jak poprzednik wspomniał.
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

bigstar
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:18 sie 2014, 09:38

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: bigstar » 26 mar 2015, 11:35

Hej,

Kiedyś szukałem, ale nie znalazłem. Orientujecie się jaki czytnik posiada słownik - ale nie danego języka, tylko angielsko-polski? Mam dużo materiałów po angielsku i czasami potrzebuje takiego tłumacza wybranego słowa. Czy są takie czytniki w sprzedaży? Jak tak to które to będą modele? Z góry dzięki za info.

pozdrawiam

Henryrah
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:05 mar 2019, 05:11
Lokalizacja:Sri Lanka

Pierwszy czytnik do wspomozenia nauki jezykow

Post autor: Henryrah » 20 mar 2019, 18:38

Od kilku dni zastanawiam sie nad pierwszym czytnikiem ebook i nie moge sie zdecydowac, ktory wybrac.
Zalezy mi na tym, aby czytnik byl dotykowy, mial w miare dobry ekran e-ink, sprawne oprogramowanie  przegladarke internetowa.

Myslalem nad Kindle Touch 7 wersja refurbished, InkBook Classic, Pocketbook Basic 2 i teraz nad Pocketbook Basic Touch.
Zalezy mi, aby cena czytnika nie wynosila wiecej niz 300 zl i dalo sie go dostac na Allegro.

Polecicie mi jakis czytnik, ktory spelnia moje wymagania?    Za kazda odpowiedz z gory dziekuje

Tymonn
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:15 kwie 2019, 12:14

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: Tymonn » 15 kwie 2019, 12:16

Ja mam od 7 lat Kindle bodajże wersje 6 i sobie bardzo chwalę, tym bardziej, że w tym czasie pojawiło się tylko parę martwych pikseli, co nie przeszkadza kompletnie w czytaniu. Ale faktycznie mój ma tylko jeden słownik angielsko-angielski, ale mi to nie przeszkadza.
A czy czytniki z Androidem mają już wgrane słowniki, czy trzeba je wgrywać tak jak na Kindla?

marceld
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:07 maja 2019, 10:53
Kontakt:

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: marceld » 07 maja 2019, 10:57

Ja również polecam rozejrzeć się za tymi od Onyx  ;)

EmilioValer
Nowy
Nowy
Posty:5
Rejestracja:16 maja 2019, 11:06

Odp: Pierwszy czytnik do wspomożenia nauki języków.

Post autor: EmilioValer » 16 maja 2019, 11:17

Zdecydowanie wybrałbym jakiś czytnik z androidem z powodu tego, że niektóre apliacje z google play na nim działają i jest bardziej uniewrsalny.
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-wok ... marszczek/

ODPOWIEDZ