Acer Lumi Read

Tutaj możecie podyskutować o wyborze swojego e-czytnika. Jaką firmę wybrać, jaka technologia będzie dla Ciebie najlepsza E-ink czy TFT. W dziale tym dyskutujemy tylko ogólnie e-ink czy TFT. W działach o E-Papierze lub TFT są wątki już do konkretnych technologi.

Moderator:Global Moderator

krasnolud
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:23 wrz 2014, 07:58
Acer Lumi Read

Post autor: krasnolud » 23 wrz 2014, 08:03

Znalazłem w sieci czytnik jak w temacie czyli Acer Lumi Read w cenie bardzo przystępnej. W związku z tym, że w sieci nie znalazłem wiele informacji nt. tego czytnika, kieruje więc do was pytanie: może wy mi coś powiecie na temat tego czytnika. Spotkałem się z opiniami, że urządzenia Acer nie grzeszą niezawodnością a serwisu tych urządzeń w Polsce nie ma. Co wy o tym czytniku sądzicie? Warto się nim interesować czy sobie odpuścić i dołożyć kasy i kupić coś bardziej popularnego w naszym kraju?

Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Acer Lumi Read

Post autor: kokonut » 23 wrz 2014, 10:00

Witaj, co prawda nie słyszałem o tym czytniku, ale ja nie mam dobrego zdania o firmie Acer. Kiedyś kupiłem smarfona tej firmy - nie minęło 3 tygodnie i wylądował w serwisie. Uszkodzona płyta główna. Więc, jeżeli chcesz kupić używany sprzęt Acer, zastanów się 3 razy zanim kupisz. Według mnie nie warto oszczędzić (powiedzmy) 100 pln i później płakać ;)

pozdrawiam.
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Acer Lumi Read

Post autor: reader » 24 wrz 2014, 09:29

Również nie słyszałem o czytnikach od Acera. Dlatego ja bym nie kupił - szczególnie, że jest to sprzęt używany.

pozdrawiam.

ODPOWIEDZ