Pierwszy czytnik, który wybrać?

Tutaj możecie podyskutować o wyborze swojego e-czytnika. Jaką firmę wybrać, jaka technologia będzie dla Ciebie najlepsza E-ink czy TFT. W dziale tym dyskutujemy tylko ogólnie e-ink czy TFT. W działach o E-Papierze lub TFT są wątki już do konkretnych technologi.

Moderator:Global Moderator

Iza1004
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:02 mar 2014, 22:29
Pierwszy czytnik, który wybrać?

Post autor: Iza1004 » 02 mar 2014, 22:39

Witam serdecznie :)

Do tej pory elektroniczne wersje książek czytałam z mojego smartfona, co jest dość męczące. W końcu zdecydowałam się na zakup czytnika e-book'ów. Poczytałam trochę o parametrach na które należy zwracać uwagę i wybór zawęziłam do czterech modeli. Bardzo proszę o pomoc i porady, który z nich jest najlepszy.

Tracer MyBook
Vedia eReader k10
Prestigio 3664BC
Prestigio PER3464B

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Pierwszy czytnik, który wybrać?

Post autor: kokonut » 03 mar 2014, 10:56

Witaj,

Przy zakupie czytnika najważniejszym parametrem jest jego ekran. Najlepiej jak będzie to to ekran E-Ink Pearl. Z tych które podałaś najlepszym wyborem będzie któryś z modeli od Prestigio. Vedia K10 to dość stary czytnik i w dodatku ma ekran o znacznie gorszych parametrach (tzw. o-paper). 

Prestigio PER3664BC jest podstawowym czytnikem w którym nie znajdziesz np. obsługi polików dźwiękowych. Prestigio PER3464BC dodatkowo obsługuje formaty audio (mp3).

Jeżeli nie planujesz słuchać audiobooków - wybrałbym PER3664BC, jeżeli zależy Ci na dodatkowej funkcjonalności - kup Prestigioo PER3464BC.

pozdrawiam
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

Iza1004
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:02 mar 2014, 22:29

Odp: Pierwszy czytnik, który wybrać?

Post autor: Iza1004 » 03 mar 2014, 16:29

Bardzo dziękuję za pomoc :) Znalazłam jeszcze czytnik Cybook Odyssey, który też dobrze się prezentuje. Wiesz może, czy jest to dobry sprzęt?

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Pierwszy czytnik, który wybrać?

Post autor: reader » 04 mar 2014, 11:03

Witaj,

http://ebookreaders.pl/czytnik,Bookeen,Odyssey%202013

Jeżeli to jest ten model, to byłby to najlepszy wybór :) (oczywiście z tych które podałaś)

pozdrawiam

ODPOWIEDZ