Porady w sprawie zakupu

Tutaj możecie podyskutować o wyborze swojego e-czytnika. Jaką firmę wybrać, jaka technologia będzie dla Ciebie najlepsza E-ink czy TFT. W dziale tym dyskutujemy tylko ogólnie e-ink czy TFT. W działach o E-Papierze lub TFT są wątki już do konkretnych technologi.

Moderator:Global Moderator

Adik
Nowy
Nowy
Posty:14
Rejestracja:27 sty 2013, 19:44
Lokalizacja:Gdańsk
Porady w sprawie zakupu

Post autor: Adik » 27 sty 2013, 20:01

Witam,

W najbliższym czasie planuję zakupić swój pierwszy czytnik. Jednak w tej sprawie jestem kompletnie zielony, czy ktoś z forum mógłby mi polecić jakiś dobry, niezbyt drogi e-book? Czekam na pomoc od osób, które mają jakąś wiedzę na ten temat.


Z góry dziękuje za pomoc, Adik. :)

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: kokonut » 27 sty 2013, 20:33

Nie napisałeś czy zależy ci na nowym czy może być używany. Do jakiej kwoty chcesz kupić ten czytnik?
Z tańszych nowych - to na pewno warty jest polecenia PocketBook 613.
Z używanych: Kindle Touch, Sony PRS-505 - na allegro w przystępnej cenie można nabyć.
Z droższych: Sony PRST2, Kindle PaperWhite albo Nook z GlowLight.
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

Adik
Nowy
Nowy
Posty:14
Rejestracja:27 sty 2013, 19:44
Lokalizacja:Gdańsk

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: Adik » 27 sty 2013, 20:39

Jak najbardziej zależy mi na nowym czytniku. Dlatego myślę nad zakupem porządnego sprzętu tak by służył mi jak najdłużej. Kwota jaką dysponuje na zakup e-book'a to 1000 zł. Chciałbym jak najszybciej załatwić sprawę związaną z jego zakupem.

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: reader » 27 sty 2013, 23:02

No to masz niezły budżet :) Za takie pieniądze to możesz kupić kindle paperwhite albo sony prst2. Tutaj nie ma się co zastanawiać. Kup sobie jakąś dobrą i znaną markę. Później będziesz miał więcej możliwości zmiany softy czy doinstalowania programów czy czcionek.

dżoana
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:50
Rejestracja:26 sty 2013, 14:46

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: dżoana » 28 sty 2013, 15:22

Polecam Ci jakiś czytnik marki Kindle - jak dla mnie nie ma lepszej firmy i lepszej jakości.

Adik
Nowy
Nowy
Posty:14
Rejestracja:27 sty 2013, 19:44
Lokalizacja:Gdańsk

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: Adik » 28 sty 2013, 19:28

Dziękuje wszystkim za porady. W piątek jadę po zakup czytnika, najprawdopodobniej będzie to Kindle Paperwhite. Trochę poszukałem w internecie informacji na jego temat i jak na razie ma najlepsze oceny. W razie dalszych problemów będę pisał na forum. Pozdrawiam :)

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: Porady w sprawie zakupu

Post autor: Kaśka » 28 sty 2013, 20:13

Widzę, że podjąłeś wybór. Wcześniej posiadałam czytnik PocketBook 622 bardzo fajny.:) A nie dawno zamówiłam Kindle PaperWhite jeżeli dojdzie przed twoim zakupem to pochwalę się swoją opinią na jego temat.

ODPOWIEDZ