Problem ze zmiana strony

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Kindle od Amazona

Moderator:Global Moderator

Laczupakabra
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:16 sie 2013, 19:02
Problem ze zmiana strony

Post autor: Laczupakabra » 16 sie 2013, 19:10

Witam !

Moj nowy Kindle Paperwhite po paru dniach zaczal przeskakiwac nie o jedna strone, a o kilka np 7, czasem 9 czasem 12....

Amazon podaje ze wystarczy zrestartowac urzadzenie, no nie wystarczy... reset tez nie pomaga... na forum amazona czytalem ze mnostwo ludzi ma ten problem.

Spotkaliscie sie z nim wczesniej ? jestem w szoku ze cos sie takiego dzieje, dziwne ze w zadnej recenzji o tym nie pisza, w zyciu bym tego nie kupil jakbym wiedzial ze istnieje prawdopodobienstwo takiego dziadostwa....

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Problem ze zmiana strony

Post autor: reader » 17 sie 2013, 09:30

Ja się z takimi objawami nie spotkałem - używam tego kindla od ok pół roku i nic takiego nie zaobserwowałem. Być może, masz uszkodzony dotyk - nic z tym nie zrobisz - reset nie pomoże. Jedyne wyjście to wymiana sprzętu.
Jeszcze jeden tip: spróbuj wyczyścić brzegi ekranu, tam gdzie obudowa styka się z ekranem. Może to pomoże.

Laczupakabra
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:16 sie 2013, 19:02

Odp: Problem ze zmiana strony

Post autor: Laczupakabra » 17 sie 2013, 19:14

Nie wiem czy wymienie bo kupilem w US a jestem w Polsce i nie mam oryginalnego pudelka. W kazdym razie, dla wszystkich chcacych sprowadzac to urzedzenie ze stanow - zastanowcie sie dwa razy ! Wystarczy popatrzec na forum amazon jak czesto sa z tym urzadzeniem problemy - NIE POLECAM

Aha, jeszcze jedno - wydaje sie ze jest to jednak jakas wada software bo gdy daje maksymalnie wielka czcionke to przesuwa po 1 stronie...
Ostatnio zmieniony 17 sie 2013, 19:40 przez Laczupakabra, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ