Paperwhite i słuchwaki usb

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Kindle od Amazona

Moderator:Global Moderator

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38
Paperwhite i słuchwaki usb

Post autor: reader » 13 maja 2013, 21:40

Zastanawiam się czy jest to możliwe (pewnie po zmodyfikowaniu softu) podłączenie słuchawek do paperwhite'a. Dawniej, za czasów motoroli (telefonów komórkowych), widziałem takie modele, które miały słuchawki właśnie podpinane do złącza usb. Jak jest (lub ktoś słyszał) o takiej możliwości, to fajnie by było się podzielić :D Tak naprawdę, to książki zajmują niewiele miejsca w naszych czytnikach, więc można by było zainstalować trochę muzyki i słuchać podczas czytania :)

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Paperwhite i słuchwaki usb

Post autor: kokonut » 04 cze 2013, 09:13

Tak, też słyszałem, że ktoś próbował modyfikować oprogramowanie kindle, żeby mógł obsługiwać mp3 i słuchawki, ale nie wiem na jakim etapie są prace. Ogólnie, nie wiem czy to w ogóle zakończy się sukcesem ale - człowiek to kombinator i zawsze coś znajdzie :D
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

Awatar użytkownika
Bakłażan
Nowy
Nowy
Posty:3
Rejestracja:18 maja 2018, 12:28
Kontakt:

Odp: Paperwhite i słuchwaki usb

Post autor: Bakłażan » 18 maja 2018, 12:33

A po co to? do audiobookow?

Awatar użytkownika
Babilon
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:28 cze 2018, 16:48
Lokalizacja:Gdańsk

Odp: Paperwhite i słuchwaki usb

Post autor: Babilon » 28 cze 2018, 16:57

Jeśli chcesz słuchać audiobooków, to możesz to robić wszędzie, łącznie z telefonem. Nie wydaje mi się, że tak można, bo chyba producenci nie mieli tego w planach robiąc ebooka  ::)
Wejdź i zobacz jak wygląda depilacja laserowa Gdynia

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Paperwhite i słuchwaki usb

Post autor: admin » 30 paź 2018, 08:47

Najnowsze czytniki od Amazona pozwalają na słuchanie audiobooków poprzez bluetooth.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

ODPOWIEDZ