Kindle co z rejestracją w Amazon?

Tutaj znajdują się opisy, specyfikacje techniczne oraz dyskusja na temat czytników Kindle od Amazona

Moderator:Global Moderator

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03
Kindle co z rejestracją w Amazon?

Post autor: kokonut » 19 lut 2013, 17:35

Tak się zastanawiałem. Kupiłem Kindle Paperwhite w wersji sponsorowanej (różnica w cenie ok 20$). I teraz takie wątpliwości mnie nachodzą a zarazem pytanie. Czy nie rejestrując się w sklepie Amazona, nie łamiemy prawa? Przecież kupujemy czytnik tańszy właśnie dlatego żeby Amazon mógł wysyłać do nas reklamy (oferty) swojego sklepu. Ktoś może cokolwiek zasugerować? (Łamiąc zabezpieczenia jailbreak, przecież działamy niezgodnie z prawem - tak mi się wydaje). Co wy na to?
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Kindle co z rejestracją w Amazon?

Post autor: hertia » 20 lut 2013, 12:22

To zależy tylko jak ty wykorzystasz ten czytnik jeśli jednak wiesz że łamiesz prawo to musisz być świadomy też konsekwencji płynących z takiego postępowania.

bookworm
Nowy
Nowy
Posty:24
Rejestracja:24 sty 2013, 07:30

Odp: Kindle co z rejestracją w Amazon?

Post autor: bookworm » 21 lut 2013, 12:52

Nie o to chodzi chyba. To tak jak z telewizją publiczną - niby trzeba płacić - a i tak każdy ogląda za darmo. Więc sprawa jest chyba jasna - kupujesz coś taniej - ale za to udostępniasz to urządzenie sprzedawcy aby mógł Ci wysyłać próbki swoich produktów (tutaj książki lub cokolwiek innego co Amazon sprzedaje). Takie jest moje zdanie.

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Kindle co z rejestracją w Amazon?

Post autor: hertia » 21 lut 2013, 14:47

[quote="bookworm"]
Nie o to chodzi chyba. To tak jak z telewizją publiczną - niby trzeba płacić - a i tak każdy ogląda za darmo. Więc sprawa jest chyba jasna - kupujesz coś taniej - ale za to udostępniasz to urządzenie sprzedawcy aby mógł Ci wysyłać próbki swoich produktów (tutaj książki lub cokolwiek innego co Amazon sprzedaje). Takie jest moje zdanie.
[/quote]

Czyli opuścimy cenę w zamian zasypiemy spamem i promocjami aż oddasz to i tak;/ ?
W dzisiejszych czasach to pewnie bardzo popularny model sprzedaży?

Warayurt
Nowy
Nowy
Posty:2
Rejestracja:22 lis 2017, 08:14

Odp: Kindle co z rejestracją w Amazon?

Post autor: Warayurt » 22 lis 2017, 08:58

Nie mogę się doczekać wysłania ich również.

ODPOWIEDZ