Zmień strone www na e-booka

Tutaj prezentujemy przydatne programy, dzięki którym nasz czytnik będzie w stanie otworzyć ebook'a.

Moderator:Global Moderator

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00
Zmień strone www na e-booka

Post autor: hertia » 23 lut 2013, 16:30

Za pomocą bezpłatnego serwisu  www.instapaper.com można każdą stronę zmienić na e-booka. Używając skryptozakładek po utworzenia konta dodajemy zakładki do serwisu najlepiej za pomocą paska zakładek. Gdy zechcemy zachować aktualnie otwartą stronę www klikamy zakładkę na pasku spowoduje to zapisanie jej przez serwis. W taki oto sposób powstanie zapis artykułów w serwsie ktore chcesz przeczytać po prawe stronie znajdzie sie ikonka Kindle lub ePub i pobrać w odpowiedniej formacie e-booka.

Awatar użytkownika
Marcin01
Nowy
Nowy
Posty:32
Rejestracja:17 lut 2013, 08:07

Odp: Zmień strone www na e-booka

Post autor: Marcin01 » 24 lut 2013, 19:13

Dzieki akurat się przyda bo musze pare stron przeczytać a to sporo tekstu a te kopiowanie do worda ich jakoś mi nie idze

szymi
Nowy
Nowy
Posty:9
Rejestracja:03 kwie 2013, 15:06

Odp: Zmień strone www na e-booka

Post autor: szymi » 04 kwie 2013, 20:30

Kurcze bardzo przydatny program. Można sporo materiału pozgrywać na e-booka i czytać. W moim e-booku przeglądnie internetu i czytanie ze stron www to masakra. Taki program to naprawdę fajna sprawa. Dzięki :)

crc
Nowy
Nowy
Posty:19
Rejestracja:06 kwie 2013, 16:39

Odp: Zmień strone www na e-booka

Post autor: crc » 07 kwie 2013, 19:54

Noo czegoś takiego szukałem :) Często muszę przeczytać dużo tekstu z danej strony ale po dłuższym czasie oczy wysiadają i boli głowa. Teraz elegancko zgrywam sobie na e-booka i mogę czytać do woli . Polecam bo fajna sprawa :)

ODPOWIEDZ