Jakie książki polecacie?

W tym dziale dzielimy się opiniami o książkach. Takich które warto przeczytać i też takich, po które nie warto sięgać.

Moderator:Global Moderator

vpeersz
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:02 kwie 2013, 16:35
Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: vpeersz » 02 kwie 2013, 16:45

Polecam Kinga. Pewnie większość z was go zna ale może akurat trafi się osoba która pierwszy raz słyszy to nazwisko. Na razie czytałem "Desperacja" (fantastyczne!) oraz "Ballada o celnym strzale". Gorąco polecam gdyż można wsiąknąć na długie godziny. Ostatnio jako lekturę zacząłem czytać "Zbrodnia i Kara" i jest naprawdę interesującym tytułem.

crc
Nowy
Nowy
Posty:19
Rejestracja:06 kwie 2013, 16:39

Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: crc » 07 kwie 2013, 20:06

"Zbrodnie i Karę" skończyłem właśnie jakiś czas temu. Także gorąco polecam. Czytałem ją w kilku maratonach po 3-4 godziny. Wiele rzeczy zostaje niedopowiedzianych i zmusza do rozmyślań :) Ogólnie książka smutna z zakończeniem dającym nadzieję :)

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: reader » 04 cze 2013, 09:17

Ogólnie polecam książki Douglasa Adamsa - serię Autostopem przez galaktykę, Restauracja na końcu wszechświata, Życie, wszechświat i cała reszta, Cześć, i dzięki za ryby, W zasadzie niegroźna,  I jeszcze jedno...

Cała seria warta przeczytania! Polecam

piotrmichal
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:19 cze 2013, 15:03

Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: piotrmichal » 20 cze 2013, 15:22

Ostatnio zainteresowałem się tematyką kultury afrykańskiej. Przeczytałem ostatnio Białą Masajkę Corinne Hofmann.
Nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, jak naprawdę wygląda życie na pustyni. Czy znacie podobne ksiązki, które dostane w Ebook'ach?

dudek
Nowy
Nowy
Posty:4
Rejestracja:03 lip 2018, 07:58

Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: dudek » 04 lip 2018, 08:56

Co do książek to zależy od gatunku. Aczkolwiek patrząc wstecz uwielbiałam czytać Matthew Quicka, z resztą do teraz wracam do książek jak 'poradnik pozytywnego myślenia', 'wybacz mi leonardzie'  czy 'niezbędnik obserwatorów gwiazd' które nie dość że bardzo mi pomogły w trudnych okresach w życiu to  czytałam je za jednym tchem
Zobacz jak wygląda depilacja w XXI wielku https://pieknojestwtobie.com/depilacja- ... -vectus-2/

Awatar użytkownika
Viska
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:26 lip 2018, 09:33
Lokalizacja:Sopot

Odp: Jakie książki polecacie?

Post autor: Viska » 26 lip 2018, 09:38

Ostatnio mam fazę na książki które opisują od kuchni firmy, ktore odpowiadają we lwiej części za popkulturę mojego dzieciństwa. I tak czytam teraz na zmianę "Wojny konsolowe" o konflikcie 16-itowych maszyn Segi i Nintendo oraz "Niezwykłą historię Marvel Comics". Wiadomo o czym :D

Henryrah
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:05 mar 2019, 05:11
Lokalizacja:Sri Lanka

Jakie ksiazki polecacie

Post autor: Henryrah » 16 mar 2019, 00:07

Chce sie dowiedziec w jakie obowiazkowe ksiazki bede musiala sie zaopatrzyc do Szkoly Medycznej? Jakie ksiazki dodatkowe polecacie? Jesli anatomia Bochenka i masaz Zborowskiego to wszystkie czesci?

ODPOWIEDZ