Philip K. Dick - Blade Runner

W tym dziale dzielimy się opiniami o książkach. Takich które warto przeczytać i też takich, po które nie warto sięgać.

Moderator:Global Moderator

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38
Philip K. Dick - Blade Runner

Post autor: reader » 11 mar 2013, 21:15

Dziś chciałbym wam zaproponować książkę Philipa K. Disk'a - Blade Runner. Bardzo dobra książka sci-fi. Polecam wam również ekranizację - polecam w szczególności wersję reżyserską. Nie pożałujecie - jeżeli tylko jesteście fanami tego gatunku. Chociaż z drugiej strony, kto nie zna tej książki i filmu? Przecież to klasyk, ale musiałem tu wspomnieć o tej pozycji.

Awatar użytkownika
busia
Nowy
Nowy
Posty:44
Rejestracja:24 sty 2013, 10:51

Odp: Philip K. Dick - Blade Runner

Post autor: busia » 17 mar 2013, 18:15

Super! Ja też wam polecam i tak jak poprzednik (reader) również polecam film na motywach tej powieści. Kto się weźmie za książkę i następnie film nie pożałuje. O ile jesteście fanami sci-fi lub nie przeszkadza wam świat za xxx lat :D

dss199
Nowy
Nowy
Posty:35
Rejestracja:11 lut 2013, 10:57

Odp: Philip K. Dick - Blade Runner

Post autor: dss199 » 19 mar 2013, 19:31

No to może być ciekawe :) mimo że lubię ten gatunek, ten tytuł już gdzieś chyba słyszałem, ale nie zagłębiałem się w szczegóły o czym to :)

Awatar użytkownika
alexthelion
Nowy
Nowy
Posty:16
Rejestracja:01 mar 2013, 11:32

Odp: Philip K. Dick - Blade Runner

Post autor: alexthelion » 20 mar 2013, 14:47

DSS199, żartujesz chyba ;) Przecież to taki sam klasyk jak Indiana Jones czy Powrót do przyszłości (mówię tutaj o filmach). Czy Odyseja kosmiczna (tutaj książka jak i film). Tego nie można znać! :)
Pamiętam jak czytałem tę książkę, to tak do połowy się ciągnie - w zasadzie jakbym odłożył wtedy książkę, to może i bym filmu nie znał, ale jednak zaparłem się i przeczytałem całą - pod koniec nie można się oderwać! Super.
Wynajem mieszkań bez pośredników. Wypromuj swoją stronę u nas - katalog stron zaprasza.

ODPOWIEDZ