Syntezator mowy

Tutaj można podyskutować o innych czytnikach

Moderator:Global Moderator

dżoana
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:50
Rejestracja:26 sty 2013, 14:46
Syntezator mowy

Post autor: dżoana » 28 sty 2013, 15:36

Jakie czytniki posiadają syntezator mowy? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Syntezator mowy

Post autor: reader » 29 sty 2013, 10:53

Wydaje mi się że wszystkie które mają możliwość odtwarzania dźwięku. Ale to sprawa indywidualna producenta. Jak dla mnie, zbędny gadżet.

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: Syntezator mowy

Post autor: Kaśka » 29 sty 2013, 16:37

Zapewne znalazłby się czytniki z taką opcja. Ale mam pytanie po co? Frajdę sprawia samo czytanie i wyobrażanie sobie całej historii. Słuchanie e-booka kojarzy mi się z nudnymi lekcjami historii w dawnej szkole.

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Syntezator mowy

Post autor: admin » 29 sty 2013, 17:18

@Kaśka. Jest różnica między e-bookiem czytanym przez syntezator (pewnie o tym pisała dżoana), a audiobookiem. Ja również uważam takie coś jak czytanie syntezatora (text-to-speach) za "niepoważne" (powiedzmy, że tak to nazwę). Ale profesjonalnie zrobiony audiobook - to już co innego.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

Kaśka
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:28 sty 2013, 19:50

Odp: Syntezator mowy

Post autor: Kaśka » 29 sty 2013, 17:23

[quote="admin"]
@Kaśka. Jest różnica między e-bookiem czytanym przez syntezator (pewnie o tym pisała dżoana), a audiobookiem. Ja również uważam takie coś jak czytanie syntezatora (text-to-speach) za "niepoważne" (powiedzmy, że tak to nazwę). Ale profesjonalnie zrobiony audiobook - to już co innego.
[/quote]

Ok. Rozumiem o Ci chodzi. Jednak jeszcze nigdy mnie nie przekonał żaden audiobook chyba, że mojego 3 letniego syna, który chętnie słucha różnych bajek.

piotrmichal
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:19 cze 2013, 15:03

Odp: Syntezator mowy

Post autor: piotrmichal » 20 cze 2013, 15:18

Jeśli ktoś korzystał z Ivony na komputerze, na pewno odpuści sobie jakiekolwiek syntezatory mowy w czytnikach. Głos zaczyna drażnić po kilku godzinach. Tak jak moi poprzednicy uważam, że to całkowicie zbędny gadget.

ODPOWIEDZ