Vedia K9

Tutaj możecie dyskutować o czytnikach z ekranami TFT.

Moderator:Global Moderator

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38
Vedia K9

Post autor: reader » 30 sie 2013, 14:19

Ostatnio miałem okazję pobawić się tym sprzętem. Kto nazywa to urządzenie czytnikiem ebook - ma rację - bo do niczego więcej się nie nadaje! Czytnik ten ma ekran dotykowy - tak - ale rezystywny - co oznacza brak multitouch, wydajnością też nie grzeszy - w końcu tylko procesor RockChip serii 27xx. Ok, urządzenie tanie - ale nie reklamujcie tego jako urządzenie multimedialne! Poczytać można książkę (nawet z muzyką w tle), ale to nie jest urządzeniem multimedialne. Jest za mało wydajne i ekran rezystywny.

Może się po prostu czepiam? Ale co mi tam, mi tam wystarczy (choć nie mam, i nie chce mieć tego urządzenia) do czytania. Chcesz multimedialne urządzenie? Kup sobie tablet!

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Vedia K9

Post autor: admin » 05 wrz 2013, 11:03

Reader, ale zdajesz sobie sprawę, że taki czytnik ma oprogramowanie szyte na miarę? Włączasz urządzenie i z menu szybko wybierzesz co chcesz poczytać, a z tabletami to różnie bywa. Tablet jest z natury urządzeniem multimedialnym, a np. taki ktoś starszy nie koniecznie musi umieć obsługiwać taki system jak Android. A tutaj masz dwa kliki i czytasz książkę. Właśnie po to powstały te urządzenia - przede wszystkim do czytania.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

ODPOWIEDZ