Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Tutaj możecie dyskutować o czytnikach z ekranami TFT.

Moderator:Global Moderator

jablek91
Nowy
Nowy
Posty:20
Rejestracja:22 cze 2013, 15:00
Odp: Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Post autor: jablek91 » 22 cze 2013, 15:10

I Właśnie super że, powstało takie forum, czytniki w Polsce będą coraz bardziej popularne. Na forum będziemy mogli przestrzegać laików e-czytania przed czytnikami TFT, już lepiej czytać chyba na telefonie, bo dla mnie to wyrzucenie kasy w błoto.

LeBron James
Nowy
Nowy
Posty:9
Rejestracja:17 sie 2013, 15:19

Odp: Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Post autor: LeBron James » 29 sie 2013, 13:01

Potwierdzam, niestety na dłuższy czas tego typu czytniki bywają bardzo męczące dla oczu, lepiej zainwestować trochę pieniędzy i zadbać o komfort i swoje oczy.

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Post autor: admin » 29 sie 2013, 13:04

Dla osób które mało czytają - to bym się zastanawiał nad takim czytnikiem. Ale tutaj znowu pytanie - czy warto? Urządzeń z ekranem jest od groma na rynku. I dla czytania kupować sprzęt na TFT? Ja odradzam, ale są jednostki nie przekonane i kupują chińskie produkty na allegro a potem leży takie coś w kącie ;)
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

Okazzi
Nowy
Nowy
Posty:13
Rejestracja:02 paź 2013, 20:25

Odp: Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Post autor: Okazzi » 07 paź 2013, 20:06

Dużo prawdy jest w niektórych wypowiedziach, oczy to bardzo istotna sprawa, a wiadomo, że w taki banalny sposób można je popsuć. Co prawda trzeba w niektórych sytuacjach dołożyć kilka lub kilkanaście złotych, ale czy to nie jest warte komfortu czytania? Myślę, że na pewno! ;)

Cashu
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:14 paź 2013, 21:27

Odp: Czy wogóle da się czytać na takich czytnikach?

Post autor: Cashu » 14 paź 2013, 22:12

Heh, zawsze warto dokładać, przekonałem się o tym ostatnio i rzeczywiście, pierwszy i OSTATNI raz..

ODPOWIEDZ