Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Tutaj możecie dyskutować o czytnikach z ekranami TFT.

Moderator:Global Moderator

gal_anonim
Nowy
Nowy
Posty:33
Rejestracja:29 sty 2013, 00:06
Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: gal_anonim » 02 lut 2013, 13:57

Co taki czytnik poza tym, że można na nim czytać, posiada? Chodzi mi o to, czy taki czytnik pozawala na odtwarzanie muzyki, instalowanie aplikacji, odtwarzanie filmów itp. Czy jest to urządzenie ograniczone do podstawowych funkcji jakimi jest wyświetlanie ebooków w różnych formatach? Nie miałem styczności z takimi urządzeniami, ale wydaje mi się, że skoro jest to kolorowy ekran to chyba można więcej na nim zrobić niż tylko czytać.

reader
Odwiedzający
Odwiedzający
Posty:85
Rejestracja:23 sty 2013, 21:38

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: reader » 04 lut 2013, 10:31

Wydaje mi się że jak większość urządzań multimedialnych. Na pewno filmy odtworzysz, jakieś aplikacje na pewno uruchomisz. W zależności od systemu jaki jest zaimplementowany w takim urządzeniu.

Awatar użytkownika
tbomb
Nowy
Nowy
Posty:26
Rejestracja:24 sty 2013, 20:44

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: tbomb » 04 lut 2013, 11:24

Zgadza się. Wszystko zależy od systemu jaki jest zainstalowany na danym urządzeniu. Jeżeli będzie to jakiś system wbudowany, to raczej będziesz ograniczony do aplikacji zainstalowanych przez producenta. Inaczej sprawa wygląda z systemami ogólnodostępnymi jak linux czy android. Tam masz możliwość instalacji innych programów (o ile producent nie zablokował takiej opcji).

crey89
Nowy
Nowy
Posty:10
Rejestracja:07 lut 2013, 15:11

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: crey89 » 07 lut 2013, 22:39

Jeśli decyduje się na jakiś czytnik który ma system android mogę na niego wtedy ściągać aplikacje, gry? I korzystać z nich? Czy on jest stricte do czytania książek, czy może służyć jako tablet?

admin
Administrator
Administrator
Posty:133
Rejestracja:23 sty 2013, 11:24

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: admin » 15 lut 2013, 08:17

Crey89, trudno powiedzieć. Jeżeli chodzi o czytniki TFT, to podejrzewam, że są to zwykłe tablety z preinstalowanym oprogramowaniem do czytania książek. To jest tylko moje gdybanie.
Świat czytników ebook Nowości ze świata urządzeń, katalog czytników oraz porównywarka.

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: hertia » 16 lut 2013, 18:31

Takie czytniki z system android oprócz podstawowych funkcji pozwalają na dużo więcej zależy to od sytemu i możliwości takiego czytnika. Pozwalają oglądać video w dobrej jakości, słuchać muzyki  no i przeglądać  zdjęci ,zagrać w gry. Są to tablety które udają czytniki.

Awatar użytkownika
kokonut
Bywalcy
Bywalcy
Posty:154
Rejestracja:23 sty 2013, 20:03

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: kokonut » 16 lut 2013, 19:27

@Hertia, pamiętajcie o tym, że producenci takich czytników mogą blokować instalację innych programów dotyczy to również czytników z systemem android. Wcale nie jest powiedziane, że jak masz czytnik z androidem to będziesz miał pełny dostęp do wszystkich aplikacji. (tutaj można wymienić model sony prs 650 (ale to jest czytnik e-ink) - jest oparty o android ale niestety nie zainstalujesz innych apek :/)
Dobry synonim nigdy nie jest zły - Słownik synonimów, a stare gry to gry :D

hertia
Nowy
Nowy
Posty:39
Rejestracja:16 lut 2013, 14:00

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: hertia » 18 lut 2013, 11:46

No niestety masz racje czasami nawet dość sporo tych zabezpieczeń i blokad wszystko zależy od producenta. Chociaż jest nadzieja na to że będzie tego coraz mniej wszystko zależy od użytkowników no i rynku.

Awatar użytkownika
Marcin01
Nowy
Nowy
Posty:32
Rejestracja:17 lut 2013, 08:07

Odp: Czytnik TFT. Funkcje takiego czytnika.

Post autor: Marcin01 » 22 lut 2013, 14:51

A to nie lepiej zamiast czytnik TFT kupić normalnego Tablet który byłby lepszy a miałby takie same funkcje?

Denzisral
Nowy
Nowy
Posty:1
Rejestracja:10 lut 2019, 19:55
Lokalizacja:Costa Rica
Kontakt:

Guideline stingy output pharmaceutical

Post autor: Denzisral » 13 lut 2019, 23:48

cbd drops for anxiety
best cbd oil  cbd spray
<a href="http://cannabisoil-cannabidiol.com">cannabis oil
</a> - cbd dosage for ptsd
cbd in urine

byronAbile
Nowy
Nowy
Posty:6
Rejestracja:02 maja 2019, 19:20

Czytnik TFT Funkcje takiego czytnika

Post autor: byronAbile » 12 maja 2019, 01:02

tak w ogole, to chyba nie ten dzial - to nie jest kwestia instalacji Kadu, tylko _zewnetrznego_ modulu... przesiesie ktos?

ODPOWIEDZ