×


Explore

 1     0     0

Porównaj z innymi modelami

Specyfikacja techniczna

Przekątna ekranu:
7.8''
Rozdzielczość:
1872x1404
Technologia:
E-ink Carta
Ekran dotykowy:
Ekran podświetlany:
 
Wymiary:
192 x 140 x 9 mm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
Waga:
242 gramy
Pamięć wewnętrzna:
8GB Flash
Łączność:
wifi b/g/n, bluetooth
Bateria:
3000 mAh Li-ION

Obsługiwane formaty:
EPUB, FB2, HTML, MOBI, PDF, RTF, TXT

Dodatkowe informacje:
System operacyjny inkBOOK OS (kompatybilny z Android 4.2.2), przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami, księgarnia, news reader, bilioteka, drive

INKBOOK EXPLORE

inkBook Explore

inkBOOK Explore to największy czytnik w ofercie polskiego producenta. Urządzenie wyposażono w ekran wykonany w technologii E-Ink Carta o przekątnej 7.8''. Obraz wyświetlany jest w rozdzielczości 1872x1404 punkty. Czytnikiem zarządza system operacyjny inkBOOK OS. System jest kompatybilny z aplikacjami na Androida, możesz dodać funkcjonalności, których potrzebujesz. Dodatkowo urządzenie wyposażono w moduły WiFi i Bluetooth.

InkBook Explore to czytnik, który sprawił, że przekonałam się do czytania nie tylko w domu, ale… wszędzie. Urządzenie towarzyszy mi w podróżach, wyjściach, jest ze mną nawet na działce, w ogrodzie i w poczekalni przed wizytą u dentysty. Czym zatem tak mnie zachwyciło?

Ekran o przekątnej 7,8 cala ma dobrą rozdzielczość, która pozwala na zachowanie wszystkich detali i komfortowe czytanie bez zmęczenia oczu. Oświetlenie ma funkcję regulacji barwy, co także pozwala na bardzo wygodne obsługiwanie urządzenia. Nie mam również nic do zarzucenia WiFi oraz Bluetooth, choć przyznam, że nie były to dla mnie priorytety.

Wolę skupić się na odtwarzaniu muzyki, ponieważ jest to dla mnie dopełnienie do czytania ulubionej książki. Zawsze podczas czytania włączam sobie odtwarzacz - ten jest prosty i intuicyjny. Nie zacina się, nie wyłącza, łatwo zmienia się piosenki - dla mnie to wystarcza. W przypadku baterii muszę przyznać, że dość sporo korzystam z czytnika, i w trakcie takiego używania ładuję urządzenie co około tydzień, czasami co dziesięć dni. Nie jest to zły wynik, patrząc na to, że faktycznie zabieram go ze sobą wszędzie i posługuję się nim więcej niż telefonem.

Polecam produkt, gdyż spełnia moje oczekiwania i pozwala mi na cieszenie się książkami w każdym momencie. Działa bez zarzutu, dość płynnie, nawet gdy odtwarza się równocześnie muzykę, a przy tym ekran nie męczy oczu. Jestem pewna, że w najbliższych miesiącach to właśnie on będzie najczęściej wykorzystywanym przeze mnie gadżetem.

Komantarze

2019-09-27, Maryska

U mnie się sprawdza i nic się z nim nie dzieje. Rozdzielczość na bardzo dobrą a to dla mnie ważne

iRiver,Cover Story iRiver
Cover StoryVS

iRiver,Story HD iRiver
Story HDKindle,Paperwhite 3 Kindle
Paperwhite 3VS

Tolino,Shine 2 HD Tolino
Shine 2 HDKindle,Paperwhite 5 Kindle
Paperwhite 5VS

Oyo,Thalia Oyo
Thalia