Prestigio / PER5364BC

 0     0     0

Czytnik Prestigio PER5364BC, to czytnik dysponujący ekranem dotykowym (multitouch) o przekątnej 6''. Ekran wykonany jest w technologii e-ink oferującym rozdzielczość 800x600 punktów. Urządzenie wyposażono w szybki procesor 1GHz oraz pamięć operacyjną 256MB RAM. Do dyspozycji użytkownika oddano 4GB pamięci flash, którą możemy rozszerzyć za pomocą kart microSD do 32GB. Jeżeli i tej pamięci będzie nam mało, producent zapewnił dodatkową przestrzeń w chmurze SugarSync o pojemności 5GB.
Czytnik wyposażono w system operacyjny Android w wersji 4.0. Możemy cieszyć się aplikacjami dostępnymi w sklepie Google Play instalując je na urządzeniu.
Podsumowując. Prestigio PER6364BC, to czytnik, którym warto zainteresować się przy wyborze urządzenia do czytania. System operacyjny Android, ilość pamięci flash (4GB) oraz dostęp do chmury SugarSync na pewno są atutami, które możą przewarzyć przy wyborze.

Plusy: Szybki procesor, system operacyjny Android
Minusy: Mało pamięci operacyjnej RAMEkran:
Przekątna
6''
Rozdzielczość
800x600
Technologia
E-ink Pearl
Dotykowy
Ekran podświetlany
Waga: 205 gramów
Wymiary: 167 x 115 x 9.7 mm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
Pamięć wbudowana: 4GB Flash
Slot kart pamięci: microSDHC do 32GB
Obsługiwane formaty plików: Formaty tekstowe
EPUB
PDF
AZW/Kindle
AZW3/Kindle
PRC/MOBI
HTML
XHTML
TXT
RTF
FB2
DJVU
CHM
BBeB
DOC
DOCX
XLS
XLSX
PPT
PPTX

Formaty graficzne
JPEG
JPG
PNG
GIF
BMP
ICO
TIF
PSD
TIFF
GIF
CBR

Formaty audio
MP3
WAV
WMA
OGG
FLAC
AAC
eAAC
AAX
MIDI
Bateria: kilka tygodni (1500mAh)
Dodatkowe informacje: System operacyjny Android 4.0, G-Sensor, mikrofon, głośnik, gniazdo słuchawkowe, możliwość instalacji aplikacji