Onyx / C65 Storia

 0     0     0

Boox C65 Storia,to bliźniaczy model czytnika Boox C65 AfterGlow. Urządzenie posiada ekran dotykowy o przekątnej 6'' i rozdzielczości 1024x758. Storia to czytnik z zainstlowanym system operacyjnym Android, co wymusiło zainstalowanie szybkich podzespołów. Procesor o takotowaniu 1GHz oraz pamięć operacyjna o pojemności 512MB, sprawiają, że czytnik działa wystarczająco szybko. Producent zainstalował w swoim urządzeniu 4GB pamięci flash, którą możemy rozszerzyć za pomocą kart pamięci do 32GB. Czytnik obłsuguje większość popularnych plików tekstowych, graficznych oraz audio. Dodatkowym atutem jest system syntezy mowy IVONA.
Podsumowując. Storia to czytnik godny polecenia. System operacyjny Android pozwala na instalację aplikacji ze sklepu Google Play. Dodatkowym plusem jest IVONA. Jedynym minusem, chociaż można pokusić się o droższy model AfterGlow, jest brak podświetlania ekranu.

Plusy: jakość wykonania, Android, ekran o podwyższonej rozdzielczości
Minusy: brak podświetlania


Ekran:
Przekątna
6''
Rozdzielczość
1024x758
Technologia
E-Ink HD
Dotykowy
Ekran podświetlany
Waga: 180 gramów
Wymiary: 170.2 x 117.3 x 8.7 mm (Wysokość x Szerokość x Głębokość)
Pamięć wbudowana: 4GB Flash
Slot kart pamięci: microSD do 32Gb
Obsługiwane formaty plików: Formaty tekstowe
EPUB
PDF
AZW/Kindle
AZW3/Kindle
PRC/MOBI
HTML
XHTML
TXT
RTF
FB2
DJVU
CHM
BBeB
DOC
DOCX
XLS
XLSX
PPT
PPTX

Formaty graficzne
JPEG
JPG
PNG
GIF
BMP
ICO
TIF
PSD
TIFF
GIF
CBR

Formaty audio
MP3
WAV
WMA
OGG
FLAC
AAC
eAAC
AAX
MIDI
Bateria: do kilku tygodni
Dodatkowe informacje: System operacyjny Android, IVONA TTS - system syntezy mowy, Integracja z serwisem eKsiążkowym booxsource.com, gniazdo słuchawkowe 3.5mm